Yöntemimiz

Yöntemimiz

1. Haftada beş gün isteğinize bağlı olarak 15 ila 30 dakika arasında sürecek bir kurs e-mail adresinize gönderilir. Bir sonraki kursu almak için o kursu tamamlamak şarttır.

2. Kurs içeriği metin, ses ve video kayıtlarından oluşmakta, çeşitli egzersizler içermektedir.

3. Kurs tamamlandığı zaman yapılan egzersizlerin değerlendirmesi ve kursiyerin bilemediği kelimelerin anlamları gönderilir.

4. Günlük kursun sonucuna göre yapay zeka içerik yöneticisi sayesinde bir sonraki kursun içeriği hazırlanır.

5. Uluslararası uzmanlar tarafından geliştirilen yöntemimizle günde isteğe göre 15 - 30 dakika süreyle, haftada beş gün size özel hazırlanmış ders almanız mümkündür.

6. Dil bilgisi seviyeniz CEFR (A1,A2,B1,B2,C1,C2) ve ILR (0.1 – 5.0) skalasına göre güncel olarak tespit edilir ve izlenir. Aldığınız dersler boyunca seviyenizin ilerlemesini görebilirsiniz.

7. Kurslar internet üzerinden, iOS ve Android uyumlu cihazlar üzerinden tamamlanır.

8. İstendiği zaman geçmiş dersleri, öğrenilen kelime ve dilbilgisi uygulamalarını tekrar etmek mümkündür.

YZDil.com Hakkımızda

Kolay ve bedava dil öğrenimi mümkün değildir. Eğer mümkün olsaydı çevremizde bir ya da daha fazla yabancı dili bilen, rahatlıkla okuyan, anlayan ve konuşan bir çok insan olurdu. Bir dili kısa sürede gerçekten öğrenmek için yoğun bır eğitim programına katılmak (haftada en az 20 saat) ve öğrenilenleri unutmamak için de o dili kullanmaya devam etmek gerekir. Kısa sürede öğrenmek gibi bir zorunluluğunuz yoksa önerilen bir başka yöntem de haftada bir kaç saatlik düzenli Devamını Oku

CPR certification onlineCPR certification online

YZDil.com Sertifikalarımız

Kurs başlangıcında ücretsiz seviye tespitini tamamlayan kursiyerin seviyesini ve bilgi düzeyini gösteren bir belge istendiği zaman, kursiyerin tamamladığı kurs sonucunda geldiği seviye ve tamamlanan kurs sayısını ve süresini gösteren sertifika kurs bitiminde verilir. Verilen sertifikalar Fransa Hükümeti tarafından akredite olup Avrupa çapında geçerliliği vardır.

YZDil.com Facebook

cpr certification online
cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

YZDil.com İletişim

Yapay Zeka ile Dil Öğrenme YZDil.com 

Aldous Information Services BV

Jacob von Akenstraat 80, 3067 JR, Rotterdam, The Netherlands

www.aldous.nl

Türkiye Temsilcisi

Yıldızevler Mahallesi Sedat Simavi Sokak  No:17/A 06550 Çankaya / ANKARA

Tel: +90 (312) 440 01 13

E-Mail: info@yzdil.com

Bu sitede tanıtımı yapılan yabancı dil kursları Mask Temsilcilik Bilgisayar Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından pazarlanmaktadır. www.mask.com.tr